Filtry
  • Wszystkie działy

Platformy

Istnieją takie rozwiązania, które pełnią zarówno funkcję użytkową, jak i estetyczną. Jednym z nich zdecydowanie są platformy do projektorów SUPREMA o czarnym lub białym, perłowym wykończeniu. To sprzęty, które pozwalają na komfortowe korzystanie z rzutników ultrakrótkoogniskowych. Dzięki swoim stosunkowo niewielkim rozmiarom mogą być umieszczone w każdym miejscu blisko ekranu – bez zaburzania aranżacji pomieszczenia.

Postaw na wygodę – zalety platform do projektorów

Posiadasz niewielki rzutnik? A może wręcz przeciwnie – duży i ciężki? Niezależnie od tego, jak brzmi Twoja odpowiedź, Nasze platformy do projektorów ultrakrótkoogniskowych marki SUPREMA z pewnością utrzymają urządzenia do 20 lub 30 kilogramów. Posiadają zdalne sterowanie pilotem RF lub triggerem DC5-12V. Dzięki temu możesz korzystać ze swoich sprzętów w wygodny sposób – nawet z odległości około 25 metrów.

Zapoznaj się z ofertą Naszego sklepu internetowego już teraz. Jeśli nie jesteś pewien, która z platform SUPREMA będzie pasować najlepiej do Twojego projektora ultraktórtkoogniskowego, to skontaktuj się z nami!

Aktywne filtry