Filtry
  • Wszystkie działy

Farby projekcyjne

Do stworzenia kina domowego z pewnością potrzebujesz dobrego rzutnika. Ekran z kolei nie jest już taką oczywistą decyzją. Dlaczego? Ponieważ nie każdy posiada odpowiednio dużo miejsca, żeby go zamontować, lub nie chce zaburzać estetyki pomieszczenia. W takich sytuacjach dobrze sprawdzą się farby projekcyjne, czyli produkty, które pomogą Ci wykreować ekran w dowolnym miejscu na ścianie.

Należy jednak zadbać o kilka aspektów. Przede wszystkim, wybrana ściana musi być idealnie gładka. Nie mogą znajdować się na niej żadne wklęsłości, wypukłości czy pęknięcia. Będą one widoczne podczas każdego seansu i mogą znacząco zaburzyć wyświetlany obraz. Dlatego przed użyciem farby projekcyjnej uzupełnij ubytki w powierzchni.

W Naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty marki Screen Goo oraz Noxscreen o różnej pojemności. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem, z ich pomocą z pewnością stworzysz idealny ekran. Jeśli jednak nie wiesz, na który przedmiot się zdecydować, skontaktuj się z nami! Chętnie doradzimy.

Aktywne filtry