Akcesoria

Najważniejszymi elementami kina domowego są odpowiedni ekran i rzutnik. Czy na pewno? Oczywiście, to one bezpośrednio wpływają na jakość wyświetlanego obrazu. Jednak on nie pojawi się bez istotnych akcesoriów, takich jak chociażby kable HDMI (5-100 m) i przedłużacze sygnału. To właśnie dzięki nim możesz przenieść obraz z laptopa na swój ekran, wykorzystując w pełni możliwości projektora.

Twój rzutnik nie ma odpowiedniego portu? W Naszym sklepie internetowym znajdziesz również bezprzewodowe systemy HDMI. To rozwiązania, które pozwolą Ci połączyć się z urządzeniem za pomocą różnych technologii, np. Airplay, DLNA lub Miracast. Warto zaznaczyć, że bezprzewodowość w żadnym stopniu nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu.

W tej kategorii dostępne są również inne akcesoria, np. uchwyty sufitowe oraz ścienne. Są one niezbędne do zamontowania rzutnika i ustawienia go w stabilnej, niezmiennej pozycji. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami – wspólnie wybierzemy sprzęt dopasowany do Twoich oczekiwań.

Aktywne filtry