Farba projekcyjna Screen Goo 2.0 Ultra Max Contrast 1l
 • Farba projekcyjna Screen Goo 2.0 Ultra Max Contrast 1l

Farba projekcyjna Screen Goo 2.0 Ultra Max Contrast 1l

1 899,00 zł
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 1 804,05 zł brutto
Farba projekcyjna o wyjątkowych właściwościach ekranu wysoko-kontrastowego, przystosowana pod projekcję 4K, najlepiej nadaje się do pomieszczeń z duża ilością światła odbitego , idealna do projektorów o jasności min. 3600 ANSI lumenów.
 • Dostępność : Obecnie brak na stanie
 • Marka : Screen Goo
Ilość:

Opis

Farba Screen Goo 2.0 Ultra Max Contrast to specjalistyczna farba akrylowa zaprojektowana na potrzeby tworzenia ekranów w branży projekcji wizualnej. Farba dzięki swoim właściwościom pozwala przekształcić każdą gładką powierzchnię do malowania, o dowolnym kształcie, w ekran projekcyjny o wysokiej jakości. Farba jest przeznaczona dla projektorów o dużej jasności. Nowa farba oferuje zwiększenie detali w ciemnych scenach i lepszą czerń w porównaniu do Max Contrast oraz pochłania nadmiar niepożądanego.

 

Screen Goo 2.0 jest wynikiem zastosowania potencjału najnowszych osiągnięć w dziedzinie polimerów i pigmentów, zdobytego w przeciągu ostatnich 15 lat tworzenia powłok projekcyjnych. Rozwiązuje wszystkie aspekty Screen Goo Classic, związane z aplikacją farby aż do projekcji. Wyprodukowana na bazie nowych polimerów, bez wykorzystania winylu, który na przestrzeni lat pozbawiał powłoki czystej bieli, odbarwiając ją na żółto pod wpływem działania światła UV.

Specjaliści Screen Goo poradzili sobie z tym problemem opracowując farbę na zasadzie jednoskładnikowego podkładu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nakładana powierzchnia jest wolna od faktur, uzyskując przy tym najgładszą i najbardziej płaską warstwę. Faktury w starych farbach Screen Goo były następstwem nadzwyczajnej ilości pigmentów, odżywek optycznych i żywicy akrylowej, stosowanych do uzyskania doskonałego obrazu projekcyjnego. Jednak nowa generacja projektorów 4K i 8K wymagała bardziej płaskiej i spójnej tekstury. Współczynnik odbicia farby o wartości 0.40.

 

 

Screen Goo 2.0 vs Screen Goo

 • wydłużony czas użycia od momentu otwarcia
 • większa powierzchnia zastosowania
 • można nakładać mniejszą ilość warstw
 • łatwy retusz
 • Poprawa jakości obrazu.

 

W porównaniu do swoich poprzedników Screen Goo 2.0:

 • bardziej płaska i gładka powierzchnia
 • wyzwala głębsze i bardziej nasycone kolory
 • Nadaje lepszą szczegółowość i definicję obrazu

 

Specjalna farba Screen Goo 2.0 dostępna jest w pojemnościach: 500 ml, 1000 ml, 2000 ml, 3780 ml.


Wydajność (malowanie wałkiem): 5,6 m2
Wydajność (malowanie natryskowo): 4,5 m2

 

Dlaczego akurat Screen Goo 2.0?

1. Screen Goo 2.0 jest jest bardziej płynna i zapewnia bardziej płaską powierzchnię: najnowsze formuły w połączeniu z udoskonaleniami w procesie produkcyjnym, są znacznie bardziej płaskie niż produkty pierwszej generacji.

2. Screen Goo 2.0 wydłużony czas wysychania od momentu otwarcia: opóźniliśmy tworzenie się wiązań poprzecznych w polimerach, co skutkuje czasem otwarcia wynoszącym co najmniej 15 minut do momentu wyschnięcia farby w obszarach o temperaturze <90> 30%. Umożliwienie malowania jednorazowo większego obszaru bez niespójności tekstury. Wydłużony czas schnięcia od momentu otwarcia ma kluczowe znaczenie dla zastosowań na dużą skalę, ponieważ daje ekipom malarskim czas na zmianę położenia dźwigów lub rusztowań bez powodowania niespójności związanych z suszeniem.

3. Screen Goo 2.0 zapewnia lepszą szczegółowość i rozdzielczość obrazu: przy braku tekstury na ekranie 2.0 obrazy wydają się jeszcze ostrzejsze i bardziej zdefiniowane niż kiedykolwiek wcześniej. Screen Goo 2.0 jest gotowy na KAŻDĄ z wyższych rozdzielczości przewidzianych przez przemysł projekcyjny.

4. Screen Goo 2.0 zapewnia lepsze nasycenie kolorów, zakres i dokładność: Nowa ulepszona formuła poprawiła nasycenie kolorów głębokimi czerwieniami i żywymi żółciami, odzwierciedlając szersze palety kolorów, jakie zapewniają gamety oferowane przez 4K UHD, HDR i DolbyVision. Zakres dostępnych zieleni znacznie się zwiększył, dzięki czemu oglądanie wysokiej jakości nagrań przyrodniczych na ekranie Screen Goo 2.0 zmienia swój wymiar.

 • Producent Screen Goo -
 • Model Ultra Max Contrast -
 • Pojemność 1000ml -
 • Wydajność Malowanie wałkiem: 5,6m2 / Malowanie natryskowo: 4,5m2 -
 • Typ Farba jednoskładnikowa (dwie warstwy) -
 • Współczynnik odbicia 0.40 -
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.