Adeo Screen i Avtek - nowi producenci w Naszej ofercie

Image Blog

Adeo Screen i Avtek – nowe marki w naszym sklepie

 

Z myślą o naszych klientach stale poszerzamy asortyment. Chcąc zapewnić możliwie najszerszy wybór ekranów, wzbogaciliśmy ofertę o produkty dwóch marek: Adeo Screen i Avtek. Obaj producenci należą do wiodących w swojej branży. Wyróżniają się dbałością o jakość oraz design produktów. Poznaj ich!

 

Adeo Screen – ekrany projekcyjne dopasowane do zróżnicowanych potrzeb

 

Historia włoskiej marki Adeo Screen zaczęła się jeszcze w latach 90., ale dopiero na początku XXI wieku miała miejsce jej silna ekspansja na rynki zagraniczne. Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cieszących się dobrą renomą. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i ciągle prowadząc badania rozwojowe, firma tworzy produkty maksymalnie zorientowane na potrzeby zarówno użytkowników z segmentu komercyjnego, jak i użytkowników indywidualnych.

W naszym sklepie pojawiły się ekrany Adeo Screen rozwijane elektrycznie. Występują w różnych rozmiarach, dostosowane są do różnych formatów obrazu. Wybierać można spośród modeli bez lub z czarną ramką, pasem rozbiegowym czy systemem napinaczy lub skonfigurować własny dopasowany do wszelkich wymagań.

 

Avtek – ekrany, tablice multimedialne i monitory multimedialne

 

Avtek to z kolei polska marka, która dostarcza rozwiązania audiowizualne. Z sukcesem podbiła Europę, szybko zdobywając zaufanie konsumentów. Początkowo jej asortyment skupiał się na ekranach projekcyjnych, ale wkrótce został rozbudowany o tablice i monitory interaktywne. Avtek wciąż pracuje nad nowymi produktami i ulepsza wersje obecnych.

Dzięki Avtek rozwinęliśmy naszą ofertę ekranów i wzbogaciliśmy wachlarz produktów o tablice i monitory multimedialne. To nowości w ekranowo.pl. Chcemy bowiem dla każdej branży, również szkoleniowej i edukacyjnej, oferować narzędzia, które sprostają ich specyficznym oczekiwaniom.

Sprawdź nasz rozszerzony asortyment i poszukaj produktu w najwyższym stopniu spełniającego Twoje wymagania. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc, bo doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniego rozwiązania wymaga uwzględnienia mnóstwa parametrów.

Zaloguj się dla możliwości komentowania