Na zamówienie czy gotowy - który ekran projekcyjny wybrać?

Image Blog

Ekran gotowy czy na zamówienie – jaki wybrać?

 

Wybór ekranu projekcyjnego wymaga uwzględnienia różnych aspektów i parametrów, począwszy od jego typu (ekran rozwijany, ramowy, przenośny), przez rozmiar, format, rodzaj powierzchni, aż po dodatkowe wyposażenie, jak np. czarna ramka czy system napinaczy. Decyzja musi być podyktowana przede wszystkim własnymi potrzebami oraz specyfiką pomieszczenia i posiadanego projektora. Wybierać jest z czego, bo producenci oferują bardzo szeroki i zróżnicowany asortyment. Bywa jednak, że trudno jest znaleźć model, który spełni wszystkie oczekiwania. Na szczęście pozostaje wówczas zlecenie wykonania ekranu na zamówienie. Poznaj plusy i minusy obu wariantów.

 

Ekran gotowy – produkt dostępny od ręki

 

W ekranowo.pl znajdziesz setki gotowych produktów najbardziej znanych i cenionych marek. Wśród nich są modele w okazałych rozmiarach, np. do dużych sal wykładowych, jak i mniejszej wielkości, które świetnie sprawdzą się w standardowym mieszkaniu. Wybierając konkretny model, trzeba zwrócić uwagę na proporcje, odległość od widzów, możliwości posiadanego projektora, oświetlenie pomieszczenia. Zawsze możesz skontaktować się z nami, jeśli potrzebujesz fachowej pomocy. Gdy zdecydujesz się na jeden z gotowych ekranów, otrzymasz go niemal natychmiast. W naszym sklepie zamówienia złożone do godz. 13.00 realizujemy jeszcze tego samego dnia. Musisz jeszcze doliczyć 1-2 dni na dostawę. Oprócz szybkiego dostarczenia, możesz też spodziewać się niższej ceny. Z reguły jest tak, że produkty wytwarzane seryjnie kosztują mniej niż „szyte na miarę”..

 

Ekran na zamówienie – rozwiązanie maksymalnie dopasowane do Twoich wymagań

 

Jeżeli jednak, pomimo bogatej oferty, nie udało Ci się znaleźć ekranu, który będzie w 100% odpowiadał Twoim oczekiwaniom, możemy przygotować dla Ciebie ekran na zamówienie, dokładnie taki, jak potrzebujesz. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam, czego dokładnie oczekujesz, a my postaramy się sprostać wszystkim wymaganiom. W ten sposób otrzymujesz produkt adekwatny do wszelkich warunków, jakie posiadasz. Możesz spodziewać się najwyższego komfortu użytkowania i najlepszych wrażeń wizualnych. Niestety, musisz chwilę poczekać. Jednak nie martw się, bo w ekranowo.pl zamówienia staramy się realizować szybko. Potrzebujemy mniej więcej 10-14 dni na stworzenie dedykowanego Tobie ekranu. Pozostaje jeszcze kwestia ceny. Czy ekrany na zamówienie są dużo droższe? To zależy. Nie zawsze cena będzie znacząco wyższa.

Zaloguj się dla możliwości komentowania