Jakiego producenta ekran projekcyjny wybrać?

Image Blog

Jakiego producenta ekran projekcyjny wybrać?

 

Projektory multimedialne już od wielu lat są oczywistym wyborem w szkolnych salach czy akademickich aulach. Zakup odpowiedniego projektora to nie jedyne wyzwanie czekające na potencjalnych zainteresowanych. Równie ważny jest wybór odpowiedniego ekranu, który będzie spełniał wszelkie wymogi. Co ciekawe, sprzęt ten cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród firm i instytucji, ale też klientów detalicznych, którzy chętnie wybierają je do swoich domów zamiast tradycyjnego telewizora.

 

Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniego sprzętu?

 

Ekrany projekcyjne być może nie są konieczne, jednak znacznie poprawiają komfort użytkowania projektora. Warto rozważyć jego zakup, by móc w pełni wykorzystać potencjał sprzętu.

Czynnikiem, który jako pierwszy należy wziąć pod uwagę to sposób instalacji ekranu. Dla przykładu można wyróżnić ekrany ścienne lub wbudowane w sufit. Elementami, które wpływają na komfort użytkowania ekranu projekcyjnego, są także: powierzchnia projekcyjna, kąt widzenia, przejrzystość ekranu oraz ramki.

 

Na rynku istnieje wiele firm specjalizujących się w ekranach do projektorów. Szczególną uwagę warto poświęcić z pewnością firmie Kauber.

W ofercie firmy znajduje się szeroka oferta ekranów do projektorów oraz wszelkich akcesoriów niezbędnych do prawidłowej instalacji video. W gamie swoich produktów posiadają linię ekonomiczną oraz zaawansowaną, dlatego każdy klient z pewnością znajdzie ekran projekcyjny dostosowany do indywidualnych preferencji. Warto zwrócić uwagę także na aspekt ekologiczny. Do produkcji sprzętu, firma Kauber wykorzystuje jedynie materiały nadające się do ponownego przetwarzania.

 

Drugą firmą specjalizującą się w wysokiej jakości ekranach do projektorów jest firma Suprema. Zajmuje się ona dystrybucją profesjonalnych urządzeń dedykowanych do instalacji audiowizualnych. W swojej gamie produktów posiadają własną markę Suprema Screen, która wyróżnia się przede wszystkim konkurencyjnymi cenami oraz dysponuje bogatą ofertę ekranów projekcyjnych wysokiej jakości. W wyborze odpowiedniego sprzętu pomaga wyspecjalizowana kadra.

Zaloguj się dla możliwości komentowania