Projektor Full HD Optoma HZ146X
 • Projektor Full HD Optoma HZ146X
 • Projektor Full HD Optoma HZ146X
 • Projektor Full HD Optoma HZ146X
 • Projektor Full HD Optoma HZ146X
 • Projektor Full HD Optoma HZ146X
 • Projektor Full HD Optoma HZ146X
 • Projektor Full HD Optoma HZ146X
 • Projektor Full HD Optoma HZ146X
 • Projektor Full HD Optoma HZ146X

Projektor Full HD Optoma HZ146X

4 299,00 zł
Cena nie uległa zmianie
Energooszczędny projektor laserowy FullHD 1080p.
 • Dostępność : Obecnie brak na stanie
 • Marka : Optoma
Ilość:

Opis

Wysokiej jasności kompaktowy laserowy projektor FullHD do domowej rozrywki

 

Energooszczędny projektor laserowy HZ146X, zaprojektowany z myślą o ochronie środowiska, zapewnia łatwą konfigurację w dowolnym miejscu w domu, z elastycznymi funkcjami instalacji i szerokimi opcjami łączności w eleganckiej, kompaktowej obudowie, nawet o 34% mniejszej niż poprzednie modele Optoma.

Ten energooszczędny model zmniejsza zużycie energii nawet o 45% w porównaniu z projektorami lampowymi Optoma. Zaawansowana, energooszczędna technologia laserowa DuraCore zapewnia długą żywotność produktu do 30 000 godzin bez konieczności stosowania dodatkowych lamp, wymaga minimalnej konserwacji i nie zawiera rtęci, co dodatkowo obniża ślad węglowy.

Dodatkową zaletą HZ146X jest zewnętrzny zasilacz oferujący większą niezawodność, przenośność i energooszczędność.

Ekologiczne opakowanie zawiera do 97% materiałów nadających się do recyklingu. Kompaktowy rozmiar projektora HZ146X zmniejsza ilość opakowań, co przekłada się na bardziej wydajną logistykę, która pomaga zmniejszyć emisję dwutlenku węgla.

HZ146X oferuje miłośnikom filmów dokładne, realistyczne odwzorowanie kolorów o wysokim kontraście i zapewnia jasną jasność 3800 lumenów, dzięki czemu fani sportu mogą cieszyć się akcją na żywo przy włączonych światłach. Posiada również tryb gier zapewniający niskie opóźnienia wejściowe – idealny do gier, które polegają na szybkich reakcjach.

8e57eb74-2a8b-4e2d-abbb-0ba7b9d3d2e6.jpg

  

 

 Projekcja nawet przy zapalonym świetle

 

Ten wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe kolory, zapewniając realistyczne efekty wizualne nawet w dobrze oświetlonym otoczeniu - idealny do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów lub grania z rodziną lub przyjaciółmi o każdej porze dnia.

    

 

Full HD 1080p

 

 Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zmniejszania ani kompresowania – doskonała do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

40.png

Technologia laserowa

Projektory laserowe Optoma wykorzystują wysokiej jakości lasery do tworzenia wyświetlanego obrazu. W wielu sytuacjach jasność projektorów z podświetlaniem laserowym może być dwukrotnie większa niż jasność podobnego projektora lampowego. Zapewniają także zwiększoną wydajność, aby utrzymać stałą jasność, doskonałą wydajność kolorów, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 30.000 godzin.

 

 

Zaprojektowany z myślą o przyszłości

Dążymy do zmniejszenia ogólnego wpływu naszych produktów na środowisko, mając na względzie dobro naszej planety.

Projektowanie innowacyjnych produktów z myślą o zrównoważonym rozwoju uwzględnia każdą fazę cyklu życia produktu, od projektowania, produkcji, logistyki i użytkowania, po opakowanie.

  

   

783.jpg

Technologia oszczędzająca energię

Zmniejsz zużycie energii nawet o 47% w porównaniu z rozwiązaniami opartymi na lampach.

784.jpg

Ograniczenie śladu węglowego

Kompaktowe produkty wykonane z mniejszej ilości materiałów, aby zminimalizować wpływ logistyki na środowisko.

785.jpg

Ekologiczne opakowania

Opakowania wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i wielokrotnego użytku.

    

  

Wspaniałe kolory

 

Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z oszałamiającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie parametry pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – aby zagwarantować dokładną reprodukcję kinowych barw dokładnie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych kolorów dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co doskonale nadają się do gier i filmów animowanych.

  

  

Tryb gry

 

Tryb gry optymalizuje projektor dla uzyskania błyskawicznego czasu reakcji, maksymalnego kontrastu i żywych kolorów, aby można było uchwycić każdy szczegół – pozwalając Ci się skupić na zwycięstwie.

  

  

Podwójne wejście HDMI

 

Graj w gry, przesyłaj strumieniowo filmy i udostępniaj zdjęcia na dużym ekranie w zaciszu własnego domu. Dzięki dwóm wejściom HDMI możesz łatwo podłączyć konsolę do gier, dekoder, laptop, komputer, odtwarzacz Blu-ray lub streamer multimediów za pomocą jednego kabla. Możesz nawet zamienić go w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy HDMI, taki jak Google Chromecast ™, Amazon Fire TV, Apple TV ™ lub Roku® stick.

 

 

110.png

Pełna projekcja 360

Obrazy można wyświetlać w pełnym zakresie 360° wzdłuż osi poziomej projektora.

Full 3D

Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

Gwarancja pracy 24/7

Projektory Optoma są przeznaczone do pracy 24 godziny na dobę w standardowej orientacji. Doskonałe do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy użytkowania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania optymalnej wydajności i wydłużenia żywotności lampy, firma Optoma zaleca, aby wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

Auto power off automatyczne wyłączanie

Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest używany. By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest używany.

Wbudowany głośnik

Wbudowany głośnik zapewnia doskonałą obsługę audio oraz łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych

24p

Większość filmów nagrywana jest z szybkością klatkowania 24 klatek na sekundę (fps). Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma potrafią przyjmować źródła sygnału High Definition przy 24 fpm, wyświetlając filmy dokładnie tak, jak chciał tego reżyser.

Zasilanie USB

Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

 

 

 

 • Producent Optoma -
 • Model HZ146X -
 • Stan Nowy -
 • Gwarancja 2 lata -
 • Wymiary 274 x 216 x 114 (mm) -
 • Technologia DLP -
 • Źródło światła Laser -
 • Rozdzielczość Full HD (1920x1080) -
 • Jasność 3800 lm -
 • Kontrast 2 000 000:1 -
 • Współczynnik projekcji 1.48:1 ~ 1.62:1 -
 • Żywotność 30000 h -
 • Rozmiar projekcji 20" ~ 300" -
 • Złącza Porty wejścia 2 x HDMI 2.0; Porty wyjścia 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 1.5A; Kontrola 1 x RS232 -
 • Dodatkowe funkcje DLP 3D, Zabezpieczenie antykradzieżowe, blokada Kensington, ochrona hasłem, głośnik 15W -
 • Zużycie energii 88W - 139W -
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.