Filtry
  • Wszystkie działy

Uchwyty ścienne

Wybór odpowiednich akcesoriów nigdy nie powinien stać na drugim planie. Najlepiej dobierać je w momencie zakupu rzutnika, ponieważ wtedy możemy mieć pewność, że decydujemy się na pasujące do siebie produkty. Uchwyty ścienne do projektorów SUPREMA to jedno z wielu rozwiązań, które pozwolą Ci na bezpieczne zamontowanie urządzenia w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu.

Postaw na wytrzymałe uchwyty ścienne do rzutników marki Suprema

Ten typ produktu sprawdzi się najlepiej w przypadku krótko- i ultrakrótkoogniskowych projektorów. Pozwoli na precyzyjną regulację o 15 stopni w pionie i 8 w poziomie oraz udźwignie sprzęty o wadze do 20 kilogramów. Co więcej, uchwyty ścienne do projektorów SUPREMA są proste w montażu. Występują w trzech długościach: 400-600, 600-900 i 900-1500 milimetrów. Możesz więc dopasować model do swoich potrzeb oraz miejsca, w którym będzie znajdować się wybrane przez Ciebie urządzenie.

Masz pytania? Nie wiesz, który uchwyt ścienny do rzutnika wybrać? Skontaktuj się z Naszym sklepem, a pracownicy chętnie dobiorą najlepszy produkt do Twojego projektora!

Aktywne filtry